فریاد های «هل من مبارز» در تاریکی یا «کی بود کی بود من نبودم...

آقای کریم مهندس سازدار را با همان مواردی که پیش از این نیز ذکر کرده بودند متهم می نمایند. حتی ایشان را به مناظره نیز دعوت کرده اند. چیزی که خودشان بخوبی می دانند که در این روزها غیر قابل امکان است با حجم عظیم کارهای مانده در آستانه انتخابات. از آنجاییکه ایشان یعنی کریم خان نه کاندیدا هستند و نه نماینده یا حامی یک کاندیدا، پیشنهاد می کنم جریان مناظره با بنده را بعنوان یکی از حامیان سازدار مورد بررسی قرار دهند و جواب خود را رسما اعلام نمایند. زمان و مکان آنرا خودشان تعیین کنند.اگر نیت ایشان صرفا افشاگری و بیداری و تنبه مردم باشد و این کار را صرفا بر اساس اعتقاد خود انجام می دهند،حتما پیشنهاد بنده را خواهند پذیرفت. حتی اگر بازهم راضی نمی شوند و شک دارند اطلاع دهند تا من مشخصات و نشانی کامل محل کار و سکونت و شماره های تماس خود را برایشان ارسال کنم تا خیالشان راحت شود. من به شدت منتظر پاسخ ایشان هستم. دوستانی هم که آقای کریم را می شناسند لطفا ایشان را در رابطه مجاب نمایند.

/ 2 نظر / 25 بازدید
بزكورد

شما در اين وبلك جواب وبلاك افشاگري را بدهيد! مناظره تان پيش كش! در ضمن زياد با كلمات بازي نكنيد جواب سريع و خلاصه بدهيد.

انصار

آقای به اصطلاح کریم تو که حقوق بگیر و نوکر دست به سینه برخی عوامل هستی که حامیانت قدرت رودر رو شدن با سازدار را ندارند و تورا سپر بلا کرده اند به خودت بیا چون در اندک زمانی نه چندان زیاد حامیانت را که همه ما می شناسیم رسوا خواهیم کرد و با انتخاب سازدار مرد عمل پوزه خیلی ها از جمله مخالفینش در صنعت نفت به خاک مالیده خواهد شد. به امید موفقیت مردان صالح خدا